Sunkvežimio/vilkiko/autobuso specialus mokomasis simuliatorius

Sunkvežimio/vilkiko/autobuso specialus mokomasis simuliatorius reikalingas tam, kad per trumpą laiką būtų išmokstama valdyti bet kokiomis oro ir eismo sąlygomis bei suprasti valdymo elementus, degalų ekonomiją, vairavimą tausojant transporto priemones, pačios kelionės planavimą. Taip pat svarbu suprasti, kad tai yra atliekama be rizikos žmogui ir pačiai transporto priemonei.

Tokio lygio simuliatorių Lietuvoje yra tik 3, tačiau šis išskirtinis tuo, jog papildomai turi sumontuotą specialią įrangą – judėjimo simuliacijos priedą po vairuotojo sėdynės rėmu. Jis padeda atkurti pasukimo, greitėjimo, lėtėjimo, stabdymo bei slidžios dangos metu atsirandančius pojūčius, žinoma, kelio nelygumai ar pakritimai, taip pat yra simuliuojami.

Mūsų mokomojo simuliatoriaus privalumas yra itin didelis eismo situacijų atkūrimas, vairavimo klaidų bei įvairių vairavimo užduočių pakartojimas, vilkiko bei autobuso valdymo klaidų įvertinimas. Specialiame sunkvežimio treniruoklyje integruota moderni įranga, kuri fiksuoja vidutinį greitį, stabdymo įpročius, variklio apkrovą, autopiloto funkcijos efektyvumą, retarderio naudojimą, vairuotojo darbo laiką ir daugelį kitų, su atsakingu ir ekologišku vairavimu, susijusių parametrų.

Vairuotojas virtualiai susiduria su netikėtomis situacijomis, su kuriomis ne tik gali, tačiau ir susiduria dalyvaudamas realiame eisme. Tokio lygio simuliatoriai veikia kaip operatyvaus valdymo ir sprendimų priėmimo treniruoklis.

Eismas simuliatoriuje susideda iš ne mažiau kaip 30 eismo dalyvių su dirbtiniu intelektu, tokių kaip – automobiliai, sunkvežimiai, vilkikai, autobusai, spec. transportas, pėsčiųjų takais einantys pėstieji, autobusų stotelėse laukiantys eismo dalyviai, ant rampos laukiantys krovėjai, ar pėstieji, kurie gali netikėtai atsirasti vairuotojo matymo lauke. Kliūtys užduotyse patalpinamos kritiniu momentu tam, kad būtų tikrinama vairuotojo reakcija.

Priklausomai nuo mokymo scenarijaus, atsakingas dėstytojas ar “Tesdrive” instruktorius nustato skirtingus parametrus, tokius kaip: krovinio stabilumas, krovinio tonažas, ABS, ESP, retarderio naudojimas.

Visi scenarijai yra pritaikyti įvairioms eismo sąlygoms:
Saulėta diena, saulėlydis, naktis, lietus, rūkas, slidi danga, sausa danga, slidžios nuokalnės-įkalnės, sausos nuokalnės-įkalnės, miestas, užmiestis, aikštelės, pasikrovimo rampos.

  • Mūsų mokiniams mokymasis su simuliatoriumi yra nemokamas!
  • Ne mūsų mokyklos mokiniams arba įmonių darbuotojams mokymasis su simuliatoriumi 1 ak. val. kaina –  15 € .
Išsamiau teirautis :

Tel: +370 657 46 338

El. paštas: taika@rigveda.lt

Darbo laikas:

I – IV 09:00 – 18:00
V 09:00 – 16:00
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00