Sunkvežimio/vilkiko/autobuso specialus mokomasis simuliatorius

Sunkvežimio/vilkiko/autobuso specialus mokomasis simuliatorius reikalingas ne tik tam, kad per trumpą laiką būtų išmokstama kaip valdyti bet kokiomis oro ir eismo sąlygomis bei suprasti valdymo elementus, degalų ekonomiją, vairavimą tausojant transporto priemones, pačios kelionės planavimą, tačiau labai svarbu, kad tai atliekame be rizikos žmogui ir pačiai tr. pr.

Tokio lygio simuliatorių Lietuvoje šiai dienai yra tik 3, tačiau šis išskirtinis tuo, jog papildomai sumontuota speciali įranga, arba kitaip tariant, sumontuotas judėjimo simuliacijos priedas po vairuotojo sėdynės rėmu. Jis padeda atkurti pasukimo, greitėjimo, lėtėjimo, stabdymo bei slidžios dangos metu atsirandančius pojūčius, žinoma kelio nelygumai ar pakritimai taip pat yra simuliuojami.

Mūsų mokomojo simuliatoriaus privalumai yra itin didelis eismo situacijų atkūrimas, vairavimo klaidų bei įvairių vairavimo užduočių pakartojimas, vilkiko bei autobuso valdymo klaidų įvertinimas. Specialiame sunkvežimio treniruoklyje  integruota moderni įranga fiksuoja vidutinį greitį, stabdymo įpročius, variklio apkrovą, autopiloto funkcijos efektyvumą, retarderio nadojimą, vairuotojo darbo laiką ir daugelį kitų, su atsakingu ir ekologišku vairavimu susijusių parametrų.

Kitaip tariant – vairuotojas virtualiai susiduria su netikėtomis situacijomis, su kuriomis ne tik gali, tačiau ir susiduria realiame eisme. Tokio lygio simuliatoriai veikia kaip operatyvaus valdymo ir sprendimų priėmimo treniruoklis.

Eismas simuliatoriuje susideda iš ne mažiau kaip 30 eismo dalyvių su dirbtiniu intelektu, tokių kaip – automobiliai, sunkvežimiai, vilkikai, autobusai, spec. transportas, pėsčiųjų takais einantys pėstieji, autobusų stotelėse laukiantys eismo dalyviai, ant rampos laukiantys pakrauti puspriekabę krovėjai, ar pėstieji, kurie gali netikėtai atsirasti vairuotojo matymo lauke. Kliūtys užduotyse patalpinamos kritiniu momentu tam, kad būtų tikrinama vairuotojo reakcija.

Priklausomai nuo mokymo scenarijaus, atsakingas dėstytojas ar “Tesdrive” instruktorius nustato skirtingus parametrus, tokius    ..  kaip krovinio stabilumas, krovinio tonažas, ABS, ESP, retarderio naudojimas.

Visi scenarijai yra pritaikyti įvairioms eismo sąlygoms:
Saulėta diena, saulėlydis, naktis, lietus, rūkas, slidi danga, sausa danga, slidžios nuokalnės-įkalnės, sausos nuokalnės-įkalnės, miestas, užmiestis, aikštelės, pasikrovimo rampos. Kitaip tariant visi įdiegti vairavimo scenarijai šiuo specialiu simuliatoriumi  skirti analizuoti vairavimą, daryti jį saugesniu.

  • Mūsų mokiniams mokymasis su simuliatoriumi yra nemokamas!
  • Ne mūsų mokyklos mokiniams arba įmonių darbuotojams mokymasis su simuliatoriumi 1 ak. val. kaina –  15 € .
Išsamiau teirautis :

Tel: +370 657 46338

El. paštas: taika@rigveda.lt

Darbo laikas:

I – IV 09:00 – 18:00
V 09:00 – 16:00
Pietų pertrauka 13:00 – 14:00