DARBAS VAIRUOTOJAMS PO MOKYMŲ

Ieškai darbo ar nori pakeisti profesiją? Mes galime tau padėti!

Kviečiame registruotis UAB „Rigveda“ Mokymo Centre C+CE kat.  ir 95 kodo mokymo kursuose, kuriuos baigę  įgysite kvalifikaciją ir tapsite profesionaliais  vairuotojais. Kadangi esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su viena didžiausių logistikos kompanijų Kaune „Hoptrans“  daugelis mūsų mokyklos atrinktų mokinių iš karto bus įdarbinti šioje modernioje Transporto ir logistikos kompanijoje.

Hoptrans – specializuota multimodalinių pervežimų ir logistikos paslaugų teikėja, veikianti tarptautinėje arenoje. Per daugiau nei 10 savo veiklos metų, kompanija ilgainiui surado savo nišą bei įgijo tarptautinį pripažinimą logistikos sektoriuje. Šiuo metu Hoptransa transporto parką sudaro 190 vnt. Mercedes-Benz ir MAN markės vilkikai bei 220 vnt. Schmitz puspriekabės. Hoptransa yra tarptautinių pervežimų kompanija, viena iš savo srities lyderių Lietuvoje.

Šiuo metu kompanija plečia savo veiklą ir prie esamo kolektyvo kviečia prisijungti tarptautinių reisų vairuotojus.

Vieta:Lietuva, Kaunas.
Darbuotojo veiklos sritis:Logistika, ekspedijavimas.
Siūlomo darbo pobūdis:Vilkiko su puspriekabe vairavimas tarptautiniais maršrutais (tarp ES šalių). Krovos darbų kontrolė. Bendravimas su klientais. Galimas darbo pobūdis EU-EU keturios savaites, dvi savaites namie. EU-LT-EU komandiruotes trukmė 1-1,5sav.
Reikalavimai:Rekomendacija iš buvusio darbdavio. CMR konvenecijų žinojimas. Vairuotojų darbo ir poilsio laiko reglamentavimo (2006/561) išmanymas. Atitikti kelių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojų pradinę kvalifikaciją.
Vairuotojo pažymėjimas – Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija, Išsilavinimas – Vidurinis bendro lavinimo
Profesinė kvalifikacija – Krovinių tarptautinių vežimų vairuotojas – ekspeditorius
Darbo patirtis nuo 1 metų, neturinčius darbo patirties apmokome.
Kalbos – Vokiečių kalba, Anglų kalba, Rusų kalba.

Susidomėję pasiūlymu kreipkitės telefonais:
telefonais: +370 698 10375
+370 65617119
el. paštu:rimgaudas@hoptrans.lt arba  rimvydas@rigveda.lt

 

Ieškai darbo ar nori pakeisti profesiją? Mes galime tau padėti!

UAB „Rigveda“ Mokymo Centras ir UAB „Manvesta“ bendradarbiaudami kviečia Jus registruotis C+CE kategorijos  ir 95 kodo mokymo kursuose, kuriuos baigę įgysite kvalifikaciją ir tapsite profesionaliais tolimųjų reisų vairuotojais (dirbant su autovežiu). Pabaigę šiuos kursus daugelis iš Jūsų bus iš karto įdarbinti UAB „Manvesta“.

UAB „Manvesta” – įmonė, turinti 20-ies metų nepriekaištingą patirtį transporto ir logistikos srityse, šiandiena esanti viena stipriausių ir didžiausių transporto bendrovių šiame sektoriuje. Kompanija teikia visus automobilių logistikos sprendimus automobilių gamintojams, atstovams, automobilių nuomos kompanijoms, pirkėjams ir pardavėjams, taip pat bendrųjų krovinių pervežimų paslaugas.

„Manvesta“ valdo daugiau nei 250 modernių transporto priemonių parką. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir prie esamo kolektyvo kviečia prisijungti tarptautinių reisų vairuotojus ekspeditorius.

Darbo pobūdis:

 • Tolimųjų reisų vairuotojas – ekspeditorius, dirbant su autovežiu;
 • Pervežimai Vakarų Europoje;
 • Komandiruotės trukmė 4-6 sav.

Reikalavimai:

 • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija;
 • E95 kodo mokymo kurso baigimas.

Privalumai dirbant mūsų įmonėje:

 • Modernus transporto parkas;
 • Draugiškas kolektyvas;
 • Visi vairuotojai yra apmokomi krovinių tvirtinimo, vežimo bei pakrovimo / iškrovimo kontrolės ir priežiūros standartų bei taisyklių.
 • Darbuotojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo mokymuose ir kursuose.
 • Neturinčius darbo patirties apmokome.
 • Mokymai arba jų dalis gali būti finansuojami UAB „Manvesta“ (tiesiogiai susitarus su įmone).

Jei norite tapti mūsų įmonės vairuotoju, siųskite savo CV:

el.paštu vairuoju@manvesta.lt   arba skambinkite šiais telefonais: (8-682) 15 222, (8-698) 15 222

www.manvesta.eu

Tolimųjų reisų vairuotojų ekspeditorių mokymai ir įdarbinimas (dirbant su autovežiu) vienoje iš stipriausių transporto ir logistikos kompanijų UAB „Manvesta“