Kėlimo platformų mokymai (formalus mokymas)

Kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa (T32104111), pasirenkamasis modulis – Mobiliųjų kėlimo platformų eksploatavimas 310410022

Programos tikslas – parengti kvalifikuotą kėlimo platformų ir jų įrangos operatorių, kuris gebėtų eksploatuoti mobiliąsias kėlimo platformas, kabamuosius ir pastatomuosius platforminius įrenginius.

Asmuo, įgijęs kėlimo platformų ir jų įrangos operatoriaus kvalifikaciją, galės dirbti su mobiliosiomis kėlimo platformomis, kabamaisiais ir pastatomaisiais platforminiais įrenginiais statybos ir kituose objektuose, atliekant statybos, remonto, apdailos, montavimo, demontavimo ir kitus darbus aukštyje, transportavimo ir sandėliavimo darbus.

Asmenims, naudojantiems savaeiges kėlimo platformas kelių eisme, reikia turėti teisę vairuoti B (kai kuriais atvejais C) kategorijos motorinę transporto priemonę.

Suteikiama kvalifikacija – kėlimo platformų ir jų įrangos operatorius.

Mokymosi trukmė: 2,25 sav. / 12 d.

Mokymosi rezultatai įvertinami teoriniu egzaminu, kuris apima teorinių žinių tikrinimą ir praktinių įgūdžių vertinimą. Praktinis mokymas vykdomas įmonėje, pagal praktinio mokymo sutartį. Praktiniai įgūdžiai tikrinami vertinant gebėjimus saugiai pastatyti (įtvirtinti) ir valdyti mobiliąsias kėlimo platformas.

Pažymėjimas galioja visose ES  šalyse ir visose įmonėse.

Reikalingi dokumentai:

  • Asmens dokumentas
  • Išsilavinimo dokumentas (pagrindinis)
  • Medicininė pažyma  (II vairuotojo grupė)
  • 1 nuotrauka 3×4
  • Vairuotojo pažymėjimas su B kat.

Kaina: Kėlimo platformų mokymai (formalus mokymas) – 109€

Mokymai organizuojamos nuolat. (žr. Naujos grupės)

Naujos grupės organizuojamos nuolat