Laivavedžių kursai (tarptautiniai)

Kursai skirti asmenims nuo 18 m. amžiaus, siekiantiems įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse.

Kursų trukmė: 140 ak. val./18 dienų

Kursų kaina: 349 €

Reikalingi dokumentai registracijos metu: asmens dokumentas

Išduodamas dokumentas: Laivavedžio kursų baigimo pažymėjimas be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse

 

Teorinio mokymo metu sužinosite apie motorinio pramoginio laivo paskirtį, sandarą ir įrangą, technines galimybes, techninės priežiūros ir eksploatavimo reikalavimus, laivybos taisykles, lociją, navigaciją. Taip pat bus nagrinėjamos tokios temos kaip darbai laive, darbai su takelažo įranga, laivybos saugos ir aplinkos apsaugos reikalavimai, laivo teorijos pagrindai ir eksploatacinės, jūrinės, manevrinės savybės. Dalyviai išmoks pagrindinius duodamus signalus, susipažins su tarptautiniais ir nacionaliniais teisės aktais ir taisyklėmis, reglamentuojančiais saugų motorinio pramoginio laivo plaukiojimą.

Praktinio mokymo metu bus ugdomi motorinio pramoginio laivo valdymo, planavimo įgūdžiai, mokomasi saugiai elgtis įvairiose situacijose valdant motorinį pramoginį laivą. Taip pat išmoksite radijo ryšiu susisiekti su visomis uosto tarnybomis, kitais laivais ar prireikus išsiųsti pagalbos signalą.

Mokymų pabaigoje laikomas praktikos egzaminas. Po praktinio egzamino išduodamas kursų baigimo pažymėjimas.

Organizuojame sveikatos patikrinimą bei pirmosios pagalbos kursus.

 

Egzaminas LTSA

Motorinių pramoginių laivų laivavedžių kompetencijos kvalifikacijos egzaminai vykdomi pagal patvirtintą tvarkaraštį egzaminų klasėse: Klaipėdoje, J. Janonio g. 24, 111 kab., ir Vilniuje, Švitrigailos g. 42, II a. egzaminavimas vykdomas LTSA.

Reikalingi dokumentai, kuriuos reikia pateikti LTSA:

  • Pirmosios pagalbos pažymėjimas;
  • Laivavedžio sveikatos medicininė pažyma;
  • Dokumentinė nuotrauka.

Naujos grupės organizuojamos nuolat

Išsamiau dėl mokymų teirautis: