*

24 metai kartu su Jumis
Instagram Rigveda
Tapk profesionaliu vairuotoju per LDB NEMOKAMAI!

Kaunas


Įmonės direktorius

Rimvydas Krocas

rimvydas@rigveda.lt

8 656 17119

Komercijos direktorė

Gerda Kriščiūnaitė-Krocienė

gerda@rigveda.lt

8 657 75545

Vyr. buhalterė

Natalija Dzimidė

buhalterija@rigveda.lt

8 37 323736

Mokymo vadovas

Vaida Trinkūnienė

vaida@rigveda.lt

8 657 46337

Vyr. instruktorius

Darius Zakarauskas

darius@rigveda.lt

8 647 77755

Vyr. vadybininkė

Guoda Mikalauskienė

guoda@rigveda.lt

8 680 38541

Asmuo atsakingas už ADR mokymą

Vaida Trinkūnienė

vaida@rigveda.lt

8 657 46337

Asmuo atsakingas už papildomą mokymą

Rolandas Mockus

rigveda@rigveda.lt

8 657 75545

Asmuo atsakingas už transportą

Gediminas Enčeris

transportas@rigveda.lt

8 616 15455

Administratorė

Agnė Kraptavičiūtė

agne@rigveda.lt

8 657 75545

 

 

Administracinės patalpos   
Vytauto pr. 57-2, Kaunas
rigveda@rigveda.lt
Tel. nr. 8 37 323736
Mob. 8 65775545

LDB
aikos
TaurusMedia
Regitra
Isic
JURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS
Omni ID
Autobrasta
Dainralfas
Uždaryti
Praktikos įgūdžių tobulinimo registracijos anketa

Patvirtindamas/-a registraciją (spausdamas /-a "Siųsti"), savanoriškai pateikiu savo asmens duomenis ( t.y. vardą, pavardę, telefoną ir el.paštą) ir patvirtinu, kad duomenys yra teisingi.